slogan.png

99% Uptime VDS і Hosting Гарантовано

99Неважливо який вид послуги ви вибрали і тарифний план, ми розуміємо, що постійний аптайм один з найбільш важливих факторів для будь-якого клієнта. Ми гарантуємо нашим клієнтам 99% Uptime для будь-якого виду послуги.

Постійний моніторинг серверів   

teleМи стежимо за станом серверів 24 години на добу 365 днів у році. У разі непередбачених ситуацій (виходу з ладу вінчестера в масиві наприклад) наш оператор негайно приступає до його заміни. Ми постійно стежимо за станом навантаження серверів, трафіком, дисковим простором і запущеними сервісами. 
Головна
Monday, 09 October 2017

Шановний клієнт!

На численні прохання ми починаємо приймати Perfect Money як спосіб оплати.

Наразі список платіжних систем через які можна зробити оплату такий:

Webmoney (WMZ, WMR), Bitcoin, Paypal (кредитні та дебетові карти також приймаються через платіжний шлюз Paypal), Perfect Money і Банківський (SWIFT) переказ.

 

Будь ласка зв'яжіться з нами якщо у вас виникли питання по якомусь способу оплати.

Дякуємо за співпрацю з нами

 

Щиро ваші, команда www.JustHost.in.ua хостинг провайдера, компанія Hosting Solutions Ltd.

 
Sunday, 08 January 2017
Шановний клієнте!

Компанія Hosting Solutions Ltd. (хостінг провайдер http://www.justhost.in.ua , www.justhost.sg) традиційно від щирого серця вітає з Різдвом та Новим Роком!

Деякі гарні новини: У минулому 2016-му році ми мали аптайм 99.99% усіх сервісів, усі ДДОС атаки були відражені, ніякого припинення постачання послуг и це дивовижний результат :)

2016-01-01 99,99 % 30 min(s) 32 sec(s) 0.00:30:32


Ви також можете переглянути статистику аптайма за попередні роки починаючи с 2009-го (натисніть тут  для відкриття у новому вікні) 

Як завжди, для усіх клієнтів, мі пропонуємо знижку 20% на усі послуги, знижка активна до 31.01.2017 (Введіть промо код NY2017  в полі для знижки при замовленні послуги)

Ми цінуємо Ваше співробітництво з нами, сподіваємося на 100% -ний аптайм в новому році.

Щиро ваші, команда www.JustHost.in.ua хостинг провайдера, компанія Hosting Solutions Ltd.

 
Saturday, 09 April 2016

Шановний клієнте!

Тут мусив бути переклад українською новини про курс 50руб/1$ для росіян, але навіщо це вам?   

Для громадян України у нас є спец. курс $/грн., будь ласка звертайтесь до нашої техпідтримки для отримання інформації і оберіть свій курс за послугу!

Сподіваємось Вас обрадують ці новини Улыбаюсь
Бажаємо приємної роботи!
З повагою, адміністрація компанії Hosting Solutions Ltd.

 
Friday, 01 January 2016

Компанія Hosting Solutions Ltd. (хостинг провайдер www.justhost.in.ua ) від щирого серця вітає з Різдвом і Новим Роком!

Мы желаем Вашим проектам расти вместе с нами, а мы со своей стороны всегда прикладываем максимум усилий чтобы предоставить наилучший уровень качества и конфиденциальности на рынке хостинг услуг. Ми бажаємо Вашим проектам рости разом з нами, а ми зі свого боку завжди докладаємо максимум зусиль щоб надати найкращий рівень якості та конфіденційності на ринку хостинг послуг. Поэтому, мы представили новый, полностью автоматизированный биллинг, который позволяет установить VPS/VDS и хостинг за минуты, и оплатить автоматически с помощью Bitcoin ! Тому, ми представили новий, повністю автоматизований біллінг, який дозволяє встановити VPS / VDS і хостинг за хвилини, і оплатити автоматично за допомогою Bitcoin!

Ещё отличные новости: В 2016-ом году у нас появится новая локация серверов - Сингапур ! Ще чудові новини: З 2016-му році у нас з'явиться нова локація серверів - Сінгапур! Если вам нужно присутствие в Азии прямо сейчас - вы можете связаться с нашей техподдержкой, чтобы узнать цену или другую информацию касаемо новой локации. Якщо вам потрібна присутність в Азії прямо зараз - ви можете зв'язатися з нашої техподдержкой, щоб дізнатися ціну або іншу інформацію стосовно нової локації. Вебсайт и биллинг панель будут представлены позже. Вебсайт і білінг панель будуть представлені пізніше.

Для всех клиентов мы предлагаем скидку 20% на все услуги при заказе на любой термин до 31.01.2016 (Вы можете получить ещё большую скидку для локации в Сингапуре! Свяжитесь с техподдержкой чтобы узнать детали). Для всіх клієнтів ми пропонуємо знижку 20% на всі послуги при замовленні на будь-який термін до 31.01.2016 (Ви можете отримати ще більшу знижку для локації в Сінгапурі! Зв'яжіться з техподдержкой щоб дізнатися деталі). Просто введите NY2016 в поле для скидки при заказе услуги. Просто введіть NY2016 в поле для знижки при замовленні послуги.

Спасибо за выбор нашей компании Дякуємо за вибір нашої компанії

Искренне ваши, команда www.JustHost.in.ua хостинг провайдера, компания Hosting Solutions Ltd. Щиро ваші, команда www.JustHost.in.ua хостинг провайдера, компанія Hosting Solutions Ltd.

 

Скріншоти серверів

Голосування

Що вас більше турбує при виборі VPS?
 

Варіанти оплати

 
Paypal

 

Приймаємо Bitcoin

 

Приймаємо  Perfect Money

 

 

Приймаємо Wire Transfer