slogan.png

99% Uptime VDS і Hosting Гарантовано

99Неважливо який вид послуги ви вибрали і тарифний план, ми розуміємо, що постійний аптайм один з найбільш важливих факторів для будь-якого клієнта. Ми гарантуємо нашим клієнтам 99% Uptime для будь-якого виду послуги.

Постійний моніторинг серверів   

teleМи стежимо за станом серверів 24 години на добу 365 днів у році. У разі непередбачених ситуацій (виходу з ладу вінчестера в масиві наприклад) наш оператор негайно приступає до його заміни. Ми постійно стежимо за станом навантаження серверів, трафіком, дисковим простором і запущеними сервісами. 
Головна
Monday, 31 December 2018

Дорогие клиенты!

Компания Hosting Solutions Ltd. (хостинг провайдер http://www.justhost.in.ua ) традиционно от всей души поздравляет Вас с Рождеством и Новым Годом!

Вкратце из хорошего: в прошедшем 2018 году у нас был снова аптайм 99.9%, но увы мы не смогли достичь уровня 2017го года с результатом в 100% и всего 13 секундами простоя seconds of downtime :) 

Традиционно каждый год мы предоставляем скидочные купоны. В этом году это 50% на все виртуальные серверы заказанные до 31.01.2019 и скидка будет продлеваться каждый месяц автоматически! Чтобы воспользоваться этим предложением введите код купона NY2019 в поле промо код во время заказа.

Мы сильно старались, но, к сожалению, не успели вам представить новый вебсайт и личный кабинет с расширенными функциями управления серверами и новыми возможностями. Также мы подключаем новые мерчанты что позволит принимать более 50 видов криптовалют и кредитные карты без ограничений.

Спасибо за ваш выбор и сотрудничество с нами

С уважением, компания Hosting Solutions Ltd. 

 
Sunday, 08 October 2017

Шановний клієнт!

На численні прохання ми починаємо приймати Perfect Money як спосіб оплати.

Наразі список платіжних систем через які можна зробити оплату такий:

Webmoney (WMZ, WMR), Bitcoin, Paypal (кредитні та дебетові карти також приймаються через платіжний шлюз Paypal), Perfect Money і Банківський (SWIFT) переказ.

 

Будь ласка зв'яжіться з нами якщо у вас виникли питання по якомусь способу оплати.

Дякуємо за співпрацю з нами

 

Щиро ваші, команда www.JustHost.in.ua хостинг провайдера, компанія Hosting Solutions Ltd.

 
Sunday, 08 January 2017
Шановний клієнте!

Компанія Hosting Solutions Ltd. (хостінг провайдер http://www.justhost.in.ua , www.justhost.sg) традиційно від щирого серця вітає з Різдвом та Новим Роком!

Деякі гарні новини: У минулому 2016-му році ми мали аптайм 99.99% усіх сервісів, усі ДДОС атаки були відражені, ніякого припинення постачання послуг и це дивовижний результат :)

2016-01-01 99,99 % 30 min(s) 32 sec(s) 0.00:30:32


Ви також можете переглянути статистику аптайма за попередні роки починаючи с 2009-го (натисніть тут  для відкриття у новому вікні) 

Як завжди, для усіх клієнтів, мі пропонуємо знижку 20% на усі послуги, знижка активна до 31.01.2017 (Введіть промо код NY2017  в полі для знижки при замовленні послуги)

Ми цінуємо Ваше співробітництво з нами, сподіваємося на 100% -ний аптайм в новому році.

Щиро ваші, команда www.JustHost.in.ua хостинг провайдера, компанія Hosting Solutions Ltd.

 

Скріншоти серверів

Голосування

Що вас більше турбує при виборі VPS?
 

Варіанти оплати

 
Paypal

 

Приймаємо Bitcoin

 

Приймаємо  Perfect Money

 

 

Приймаємо Wire Transfer