Головна arrow Linux VPS arrow Опис серверів
Опис серверів Версія для друку Послати по e-mail

Ми пропонуємо послуги з оренди серверів. Таку послугу також називають VPS, VDS, віртуальний сервер, апаратний хостинг, але в кожному разі передбачає розміщення серверу на спеціально обладнаному технічному майданчику і підключення його до мережі Інтернет. Дозволяє самостійно управляти власним сервером, мати повний контроль за його функціонуванням.

Всі наші сервери розташовані в сучасному датацентрі, підключені до системи безперебійної захисту, у наявності генератори з системою автоматичного запуску, клімат-контроль в серверній, а також цілодобова охорона та технічна підтримка.

При розміщенні гарантується

  • аптайм не менше ніж 99.5%
  • виділення 1 статичного IP-адреса
  • підтримка первинним і вторинним DNS-сервером ваших доменів
  • керування сервером через зручну панель
  • цілодобовий моніторинг та технічна підтримка
  • безлімітний канал інтернету смугою в 1 Gb / s 

Характеристика серверів для VPS/VDS:

Сервери Supermicro CPU: 2x Intel Xeon E5-2650 8x2.0GHz; RAM: 128Gb ECC; HDD: SAS 8x 600Gb 64 Mb cache, 15 000 rpm; PCI: LSI SAS 9266-8i with battery, RAID 60, 2 spare HDD; redundant power: 2x 720W, redundant  2 * 1 Gb Ethernet port 

  

Ціни на розміщення ваших ігрових серверів дивіться цим посиланням.   

За всіма наявними питань чекаємо на ICQ 26ноль44семь19ноль або за контактами вказаними тут

 
 

99% Uptime VDS і Hosting Гарантовано

99Неважливо який вид послуги ви вибрали і тарифний план, ми розуміємо, що постійний аптайм один з найбільш важливих факторів для будь-якого клієнта. Ми гарантуємо нашим клієнтам 99% Uptime для будь-якого виду послуги.

Постійний моніторинг серверів   

teleМи стежимо за станом серверів 24 години на добу 365 днів у році. У разі непередбачених ситуацій (виходу з ладу вінчестера в масиві наприклад) наш оператор негайно приступає до його заміни. Ми постійно стежимо за станом навантаження серверів, трафіком, дисковим простором і запущеними сервісами.